Новини Івано-Франківська

Українські громади з 12 міст Італії взяли участь у зйомках кліпу, який присвятили Героям Небесної Сотні (відео)

21.02.2019 перегляди: 1506

Українські громади з 12 міст Італії взяли участь у зйомках кліпу, який присвятили Героям Небесної Сотні (відео)

Відбулася презентація кліпу і пісні «Моя Україна» - це спільний проект української співачки та бандуристки Ека Project (Флоренція, Італія) разом з україномовним репером Міхою Невідомським з м. Буча (Київ). Пісню вже охарактеризували, як гімн емігрантів, не тільки тому що в її основу покладена віра в майбутнє країни, надія на краще, але і любов до рідної землі українців, що проживають за кордоном.

Ідея відеокліпу полягала у проведені флешмобу українською діаспорою в різних містах Італії. Останні в свою чергу заспівали приспів пісні на фоні характерного для їхнього міста пам'ятника. Приєднались і дітки з українських шкіл. Таким чином автори пісні об'єднали українців, які розкидані по всьому Апеннінському півострові, через музику, любов до України і віру в її краще майбутнє!

Музику та слова приспіву написала Ека, куплети - заслуга Міхі Невідомського. Цікавим є те, що до проекту з великим бажанням та ентузіазмом долучились й італійські музиканти. Так Сімоне Деллісанті доклав чимало зусиль для запису всіх інструментів, зведення та фінальної реалізації пісні, окрім того, що блискуче зіграв свою партію на бас-гітарі. Альфредо Томаселлі записав ритмічну партію перкусій, граючи на джèмбе, а Марсінйо Перейра додав свого латинського темпераменту, зігравши на барабанах.

Бандура є невід'ємною частиною цієї пісні, так як всі ми знаємо історичне значення цього революційного інструменту. Репова частина і голос Міхі, в свою чергу, уособлює козацьку енергію, що закликає до змін на краще і віра в майбутнє!

В проекті відеофлешмобу взяли участь українські громади з 12 міст Італії: Флоренція, Рим, Неаполь, Піза, Ліворно, Віареджо, Лукка, Прато, Равенна, Феррара, Бергамо і Падуя. Це були люди з культурних асоціацій, церковних громад, українських шкіл, фольклорних колективів і прості українці, які цінують і поважають Батьківщину. Приємно було бачити участь багатьох діточок, які одягнені у вишиванки, співали приспів напам'ять, а також підготували малюнки з зображенням любові до України. Також був проведений метафоричний “міст" між Україною і Італією.

Завдяки спеціально вибраним місцям зйомок, де співали солісти: Ека була на фоні характерних краєвидів Тоскани в Італії, біля пам'ятника сучасного скульптора Jean Paul Philippe “Site Transitoire”, розміщеного на перехресті 3 доріг - це вікно, стілець і ліжко. За інтерпретацією співачки це означає, що кожна людина, нація, країна має можливість вибору “лежати”, “сидіти” чи “рухатись” і тільки нам вирішувати!

В свою чергу Міха провів зйомки у Києві біля пам'ятника Петру Сагайдачному - символу козацького завзяття й непереможності. Він в Україні, вона в Італії - об'єднані любов'ю до рідної землі і вірою в українську націю, як свідому, незалежну і з сформованою ідентичністю.

Чому ми вибрали дату виходу пісні саме 20 лютого? Пісня і відео були готові вже в середині лютого. Та, так як символічною та близькою кожному українцю датою в цьому місяці є саме День Героїв Небесної Сотні, ми спланували реліз саме в цей день і присвятили цю пісню нашим мужнім воїнам. Як свідчення того, що ті ідеали і моральні цінності, за які вони боролись, продовжують жити в нас, в українцях, які вірять в свободу, в незалежність, в українську мову, в самосвідомість українців як нації! А також наголосити на тому, що боротьба не закінчилась і те, що саме від нас залежить, яким буде наше завтра!

21.02.2019 перегляди: 1506

Детальніше читайте тут: Українські громади з 12 міст Італії взяли участь у зйомках кліпу, який присвятили Героям Небесної Сотні (відео)

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.