Новини Івано-Франківська

Замість газу трудовий кодекс. Франківські депутати прийняли звернення до Президента і Парламенту

11.04.2017 перегляди: 1662

Замість газу трудовий кодекс. Франківські депутати прийняли звернення до Президента і Парламенту

Депутати Івано-франківської міської ради прийняли звернення до Президента та Верховної Ради України, щодо несприйняття проекту Трудового кодексу України.

Відповідну заяву під час позачергової сесії зачитав міський голова Руслан Марцінків, пише Фіртка.

"Ми, депутати івано-франківської міськради, проти трудового кодексу, який написали під диктовку. Він є антиукраїнський в умовах, коли українці мають малі зарплати. Фактично скасований 40-годинний робочий тиждень і працедавці можуть змушувати працювати більше 40 годин. Ця норма може стати суттєвим обмеженням в свободі людей",- йдеться у тексті звернення.

Цікаво, що основним питанням сесії мало стати Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо скасування абонплати за газ. Але оскільки вчора своїм рішенням Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг скасувала своє рішення про введення абонплати за газ, довелося приймати рішення про трудовий кодекс.

11.04.2017 перегляди: 1662

Детальніше читайте тут: Замість газу трудовий кодекс. Франківські депутати прийняли звернення до Президента і Парламенту

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.