Новини Івано-Франківська

Власникам автомобілів на іноземних номерах світить похмура перспектива

11.04.2017 перегляди: 1611

Власникам автомобілів на іноземних номерах світить похмура перспектива

Всупереч очікуванням і протестам водіїв автомобілів на іноземних номерах, законопроект, що передбачає плату за перебування таких транспортних засобів на території України, не був підтриманий профільним комітетом Верховної Ради.

Водночас, варіант амністування автомобілів на іноземних номерах, що вже перебувають у країні, буде винесено на обговорення робочої групи.

Передбачається розробити законопроект, який дозволить одноразово легалізувати подібні транспортні засоби, яких в Україні налічується, за різними даними, від 16 до 65 000 одиниць.

Для амністії будуть визначені чіткі дати — наприклад, протягом другого півріччя 2017 року.

Протягом цього періоду всі власники автомобілів на іноземній реєстрації повинні будуть заплатити податки і легалізувати свої автомобілі, отримати українські номери. Якщо вони цього не зроблять, то такий автомобіль буде поза законом і до нього будуть застосовуватися санкції.

Більше того, в подальшому ввозити автомобілі з тимчасовим ввезенням буде неможливо — той самий законопроект повинен посилити відповідальність за ці дії.

11.04.2017 перегляди: 1611

Детальніше читайте тут: Власникам автомобілів на іноземних номерах світить похмура перспектива

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.