Новини Івано-Франківська

Суд зменшив розмір грошової застави блондинці, яка у Крихівцях покалічила трьох людей

12.04.2017 перегляди: 1490

Суд зменшив розмір грошової застави блондинці, яка у Крихівцях покалічила трьох людей

12 квітня в Апеляційному суді Івано-Франківської області відбудося засідання у справі Тетяни Михайлової.

Як інформували ЗМІ, вдень 31 березня жінка за кермом BMW у стані алкогольного сп’яніння збила трьох людей та втекла з місця події.

Суд першої інстанції ухвалив рішення обрати Михайловій запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливим внесенням застави у розмірі 1 мільйон 336 тисяч гривень. Михайлова оскаржує це рішення.

Апеляційне засідання проходило у режимі відеотрансляції. На засідання прийшли патрульні, зокрема, керівник Патрульної поліції Франківська Дмитро Міхалець та його заступник Олег Сердюк.

Перед початком засідання захисник Любчик подав клопотання із проханням долучити до матеріалів справи копії розписок про отримання потерпілими 8 тисяч гривень, 5 тисяч гривень та 6 тисяч 850 гривень у різні дати, а також чеки і квитанції про придбання медикаментів на ці суми. Також адвокат просив долучити довідку, що неповнолітній син Михайлової перебуває з 5 квітня у обласній дитячій клінічній лікарні із батьком, тобто інша дитина залишається фактично без піклування.

Окрім цього, з 2 по 15 березня обвинувачена перебувала на стаціонарному лікуванні з закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку. У СІЗО жінці діагностували нейроциркуляторну дистонію та призначили систематичне лікування.

Прокурор Свіридов не заперечував прийняти клопотання. Судді долучили довідки до матеріалів справи.

В апеляційній скарзі захист просив обрати Михайловій більш м’який запобіжний захід, а саме: зменшити розмір застави до 64 тисяч гривень. Захист обгрунтовував апеляцію тим, що, зокрема, Михайлова не залишила без допомоги сторонніх людей потерпілих, у неї міцні соціальні зв’язки, двоє неповнолітніх дітей та просив врахувати те, що вона вчинила наїзд із необережності.

“Прошу пом’якшити захід. У неї вдома двоє маленьких дітей. Куди мама, яка любить своїх дітей, від них дінеться?” – зазначив адвокат.

“Я розумію свою вину, що я вчинила наїзд. Я прошу пробачення у потерпілих, якби я могла повернутися назад… Але це неможливо. Я дуже сильно переживаю за своїх дітей. Прошу зглянутися наді мною і обрати більш м’який запобіжний захід”, – сказала Михайлова, інформує “Галка”.

Прокурор заявив, що апеляційна скарга є необгрунтована. До того ж, на думку Свіридова, під домашнім арештом жінка зможе впливати на свідків та потерпілих. Щодо стану здоров’я Михайлової, прокурор каже, що у СІЗО їй надають необхідне лікування.

Головуючий суддя зазначив, що справа викликала резонанс у суспільстві.

“Так, справа викликала резонанс, і, можливо, цей резонанс викликав таку позицію прокурора і суду першої інстанції. Однак крім резонансу є особа. Тому треба виходити не тільки із громадської думки, а і з вимог закону”, – сказав захисник.

Після дебатів колегія суддів відлучилася у нарадчу кімнату.

У підсумку суд ухвалив рішення апеляційну скаргу задовольнити частково: залишити відносно Михайлової запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб та при цьому визначити заставу у розмірі 256 тисяч гривень.

У разі внесення застави, жінці заборонено покидати населений пункт проживання, відвідувати заклади, де продають спиртні напої, спілкуватися зі свідками та потерпілими. Також Михайлова за такої умови повинна здати закордонний паспорт.

12.04.2017 перегляди: 1490

Детальніше читайте тут: Суд зменшив розмір грошової застави блондинці, яка у Крихівцях покалічила трьох людей

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.