Новини Івано-Франківська

Франківські вандали понищили японських сакур на 15000 гривень

12.04.2017 перегляди: 1528

Франківські вандали понищили японських сакур на 15000 гривень

В ніч з 11 на 12 квітня у міському парку Івано-Франківська невідомі поламали дерева, які передали з резиденції посла Японії в Україні.

Про це йдеться у публікації очільника Івано-Франківська у мережі Фейсбук, інформує МІСТО.

Просто не вкладається в голові! Сьогодні вночі якісь вандали цілеспрямьовано вдерлись на господарське подвір’я міського парку та поламали 10 сакур. Дерева нам передали з резиденції посла Японії в Україні, – пише Руслан Марцінків.

У повідомленні йдеться, що символічно у рік Японії в Україні в різних містах нашої країни мають з’явитись алеї сакур. Одним з таких, було обрано Івано-Франківськ.

Абсолютно безкоштовно, як подарунок від японців, у місті мала з’явитись ще одна атракція. Марцінків зазначає, що вочевидь дехто з мешканців таких подарунків не приймає.

“Вартість одного дерева – приблизно півтори тисячі гривень. Тобто загального збитку завдано на 15 тис. грн. Дерева готували до висадки, чекали сприятливих погодних умов. Урочисте відкриття алеї планували на День міста, щоб подарувати франківцям, ще одне маленьке весняне диво.

Я хочу запевнити, що ми не здамося і алею обов’язково відкриємо. От тільки тепер місто має самостійно працювати над цим, щоб не образити наших друзів з Японії,” – розповідає мер.

У коментарях люди рекомедують поставити камери по цілому місту.

12.04.2017 перегляди: 1528

Детальніше читайте тут: Франківські вандали понищили японських сакур на 15000 гривень

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.