Новини Івано-Франківська

В Івано-Франківську святкують 105-річницю заснування “Пласту”

12.04.2017 перегляди: 1430

В Івано-Франківську святкують 105-річницю заснування “Пласту”

В Івано-Франківську 12 квітня відзначають 105-річницю заснування “Пласту”. У програмі святкувань – марш пластунів містом, виставка, масова руханка та флешмоб.

Стартували від домівки “Пласту” на вулиці Павлика. Далі пройшли вулицями Франка, Незалежності, Вітовського до Пам’ятника пластунам, що не зламали своїх присяг поблизу скверу Міцкевича.

Почалися урочистості з благословення отця Романа Терлецького та спільної молитви. Священик побажав пластунам завжди в серці залишатися юними.

“Щоб ви ніколи не ставали пенсіонерами у своєму серці, а щоб завжди були молоді і жили за пластовими законами, і нехай Господь з вами перебуває на вашому шляху”, – сказав Терлецький.

Також тут відбулося урочисте вручення подяк та нагород членам організації та тим, хто сприяє її розвитку.

Зі святом пластунів привітали чиновники та пластуни – міський голова Руслан Марцінків, начальник обласного управління культури Володимир Федорак.

Хлопцям та дівчатам, які вступили до Пласту урочисто пов’язали галстуки.

Деякі члени Пласту склали присягу на вірність Богові та Україні.

12.04.2017 перегляди: 1430

Детальніше читайте тут: В Івано-Франківську святкують 105-річницю заснування “Пласту”

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.