Новини Івано-Франківська

За порядком під час Великодніх свят на Прикарпатті стежитимуть 2 тисячі правоохоронців

13.04.2017 перегляди: 1498

За порядком під час Великодніх свят на Прикарпатті стежитимуть 2 тисячі правоохоронців

За дотриманням публічного порядку на території Івано-Франківщини у вихідні дні стежитимуть майже 2 тисячі правоохоронців та представників громадських формувань.

На Великдень в області проводитимуться святкові відправи в 981 храмах, розташованих в 729 містах та селах. Очікується, що у них візьмуть участь понад півмільйона громадян, інформує СК ГУ НП в Івано-Франківській області.

Як повідомив т.в.о. начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Андрій Прусак, до охорони публічної безпеки та порядку у період проведення масових заходів, пов’язаних зі святкуванням Великодня, окрім працівників відділів та відділень поліції області, також залучатимуться військовослужбовці Національної гвардії та Управління патрульної поліції м. Івано-Франківськ. Зокрема, під час Великодніх богослужінь біля храмів у населених пунктах Прикарпаття нестимуть службу близько 1300 поліцейських та їх громадських помічників.

Крім того, для оперативного та належного реагування на звернення і повідомлення прикарпатців та гостей краю на святковий період створено 35 посилених слідчо-оперативних груп поліції. Водночас правоохоронці сподіваються на традиційну толерантність мешканців Прикарпаття і їх правосвідомість та бажають усім радісних святкувань без прикрих випадків


13.04.2017 перегляди: 1498

Детальніше читайте тут: За порядком під час Великодніх свят на Прикарпатті стежитимуть 2 тисячі правоохоронців

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.