Новини Івано-Франківська

В Івано-Франківську троє дітей бавилися у небезпечному місці

14.04.2017 перегляди: 2515

В Івано-Франківську троє дітей бавилися у небезпечному місці

В Івано-Франківську троє дітей бавилися у небезпечному місці.

13 квітня 2017 року Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері не допущено до відпочинку в небезпечному місці (на шлюз) 3 дітей (вік 10-13 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми додому.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галичі на р. Дністер порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах не зафіксовано.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах не зафіксовано.

14.04.2017 перегляди: 2515

Детальніше читайте тут: В Івано-Франківську троє дітей бавилися у небезпечному місці

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.