Новини Івано-Франківська

Страсна п'ятниця: Як в івано-франківській катедрі виносили Плащаницю

14.04.2017 перегляди: 2422

Страсна п'ятниця: Як в івано-франківській катедрі виносили Плащаницю

Сьогодні, 14 квітня, у католиків і православних християн всього світу - Страсна п’ятниця. У цей день, згідно Євангелія, Ісус Христос страждав, помер на хресті та був похований.

Головним обрядом у цей день є винесення плащаниці, яка символізує полотно, в яке був загорнутий Ісус Христос після зняття з хреста.

Варто зауважити, що це єдиний день в році, коли не правиться Служба Божа, є лише Вечірня з винесенням Плащаниці, яку в Архикатедральному соборі Святого Воскресіння відслужив Митрополит Володимир, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

Після обходу навколо фігури Матері Божої на майдані Шептицького Плащаницю поклали на приготований стіл прикрашений квітами і свічками.

Митрополит Володимир з Єпископом-помічником Кир Йосафатом та священиками відслужили спеціальну молитву, а опісля приступили до Плащаниці.

Після священиків поцілувати Плащаницю змогли всі віруючі, вшановуючи таким чином Ісуса Христа та його велику жертву. Плащаниця буде виставлена для пошанування, два дні.

14.04.2017 перегляди: 2422

Детальніше читайте тут: Страсна п'ятниця: Як в івано-франківській катедрі виносили Плащаницю

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.