Новини Івано-Франківська

Юстинку, яка 9 місяців перебувала у франківській лікарні, сьогодні віддадуть батькові

10.11.2017 перегляди: 205

Юстинку, яка 9 місяців перебувала у франківській лікарні, сьогодні віддадуть батькові

У соматичному відділенні дитячої лікарні по вулиці Чорновола вже 9 місяців знаходиться дівчинка Юстинка, яку покинула мати.

Сьогодні, 10 листопада, під час постійної комісії з прав дитини розглянули звернення від батька Юстинки, який бажає опікуватись дитиною.

Начальник відділу з питань соціально-правового захисту дітей служби у справах дітей Тетяна Гищукповідомила, що 10 вересня відбулось судове засідання щодо позбавлення батьківських прав матері Юстинки. Як розповіли, матір приходила до дівчинки тільки одного разу, після судового засідання.

Юрконсультант клінічної лікарні Валерія Конончук каже, що мати не впізнала свою дитину, не взяла її на руки та не виявила бажання побути з дитиною.

"Сказала, що це не її дитина, а побути з нею не хоче, тому що ввечері поїзд до Києва, де вона наразі проживає, – каже юрконсультант."

На засідання комісії прийшов батько Юстинки. Він повідомив, що приходить часто до дівчинки та хоче опікуватись нею.

Голова комісії довів до відома батька про те, що опіка не дає йому жодних прав, але накладає великі обов‘язки. Батько відповів, що готовий на все, тільки, щоб отримати опіку над своєю дитиною.

"Якщо би нам чинне законодавство, складаючи акт про покинуту дитину, не шукати абтьків, дитина була б усиновлена ще давно, – повідомила член комісії."

Комісія рекомендувала тимчасове перебування Юстини у батька.

"Віддамо сьогодні батькові, віримо в них і сподіваємось на те, що не буде порушень."

10.11.2017 перегляди: 205

Детальніше читайте тут: Юстинку, яка 9 місяців перебувала у франківській лікарні, сьогодні віддадуть батькові

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.