Новини Івано-Франківська

В Івано-Франківську відзначили переможців літературного конкурсу «З точки зору осені»

10.11.2017 перегляди: 213

В Івано-Франківську відзначили переможців літературного конкурсу «З точки зору осені»

У рамках святкування Дня української писемності і мови, відбулось підбиття підсумків двадцять першого відкритого традиційного літературного конкурсу «З точки зору осені».

Участь у заході взяв начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Володимир Джигіта, видатні місцеві поети та прозаїки, інформує відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Після церемонії урочистого відкриття, студенти місцевих вишів прочитали твори переможців попередніх років. Щодо цьогорічного конкурсу, то призерами стали Н. Данилюк, М. Грицишин та С. Владик.

Номінантів від імені голови обласної державної адміністрацій Олега Гончарука привітав Володимир Джигіта та вручив їм пам’ятні подарунки – книги відомих письменників Прикарпаття.

«Вітаю всіх присутніх з перемогою. Бажаю, щоб шлях, на який ви стали, а саме шлях до успіху, увійшов у звичку та з кожним роком вам вдавалося б підкоряти все вищі і вищі вершини літературної ниви», - зазначив Володимир Джигіта.

10.11.2017 перегляди: 213

Детальніше читайте тут: В Івано-Франківську відзначили переможців літературного конкурсу «З точки зору осені»

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.