Новини Івано-Франківська

Щодня на дорогах гине вісім людей. Сумна статистика ДТП в Україні

13.11.2017 перегляди: 136

Щодня на дорогах гине вісім людей. Сумна статистика ДТП в Україні

На дорогах України гине вчетверо більше людей, ніж в зоні антитерористичної операції на Сході.

Про це під час засідання Кабміну повідомив глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков, передає Еспресо.TV.

“В Україні склалася катастрофічна ситуація у сфері забезпечення безпеки руху. У 2016 році трапилося майже 155 тис. ДТП, з яких понад 25 тис. було з постраждалими особами. При цьому торік внаслідок ДТП було травмовано понад 32 тис. осіб. Загинули 3187 людей”, – наголосив Аваков.

У цьому році протягом дев’яти місяців в України трапилися 117 тис. ДТП, з яких понад 19 тис. – з постраждалими особами. В цей період травмовано 25 тис. осіб. Внаслідок аварій цього року загинули 2317 українців.

За даними Авакова, щодоби в Україні гине вісім осіб, 92 особи зазнають тілесних пошкоджень.

“Для порівняння, наприклад, з січня 2016 року по січень 2017 року в зоні антитерористичної операції загинули 763 військовослужбовці. Тобто на дорогах у 2016 році загинуло вчетверо більше людей, ніж на фронті”, – наголосив він.

13.11.2017 перегляди: 136

Детальніше читайте тут: Щодня на дорогах гине вісім людей. Сумна статистика ДТП в Україні

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.