Новини Івано-Франківська

В Івано-Франківську розпочався "Тиждень безпеки дорожнього руху"

13.11.2017 перегляди: 135

В Івано-Франківську розпочався "Тиждень безпеки дорожнього руху"

Головною метою "Тижня безпеки дорожнього руху", який триватиме з 13 по 19 листопада, є зміцнення транспортної дисципліни серед учасників дорожнього руху, активізація роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень, перевірка готовності рухомого складу до зимового періоду експлуатації та проведення профілактичних заходів із попередження дорожньо-транспортних пригод, пише Фіртка.

Протягом тижня Управління патрульної поліції у місті Івано-Франківську здійснюватиме комплекс заходів, спрямованих на попередження та профілактику аварійності на дорогах.

Нагадаємо, з початку року в Україні сталось майже 117 000 ДТП, у яких понад 2 000 людей загинули та більше, ніж 25 000 отримали травми різного ступеня тяжкості.

13.11.2017 перегляди: 135

Детальніше читайте тут: В Івано-Франківську розпочався "Тиждень безпеки дорожнього руху"

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.